ALL YOU NEED

od 129.00 zł

Informacje o produkcie:

W grafikach MINIMALLIVING znajdują się teksty, które nas bawią bądź skłaniają do myślenia. Motywują do działania, pokazują świat z lepszej strony albo pokazują nam jak sami możemy być lepsi dla siebie i dla innych. Niektóre oczywiście z przymróżeniem oka ;). Są to teksty, które nam samym kołaczą się po głowie, złote myśli przyjaciół lub teksty, które nas zainspirowały i postanowiliśmy pokazać je w nowej odsłonie graficznej. Nieśmiertelne, oczywiste, a jak bardzo prawdziwe. Cieszymy się, że grafiki wielkoformatowe stają się coraz bardziej popularne. Mamy mnóstwo pomysłów do zrealizowania i liczymy na to, że nasza pasja stanie się również Waszą pasją.

Cena dotyczy samej grafiki – bez obramowania.

Prezentowana grafika dostępna jest wymiarach: 100x70cm i 50x70cm.

Gramatura papieru to 200 g/m2 – dzięki temu łatwo można je zwinąć, a jednocześnie są na tyle sztywne, że po oprawieniu nie tracą na wyglądzie.

Dla zainteresowanych większymi formatami jest możliwość wyprodukowania grafiki na indywidualne zamówienie niemal w dowolnym rozmiarze. W takich przypadkach prosimy o kontakt bezpośredni na adres: biuro@whitearound.pl

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA: 5-7 DNI

Produkt oraz jego wizualizacje są chronione prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie materiałów bez pisemnej zgody właścicieli jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Copyright © 2019 White Around Sklepy internetowe