DAJ MI NOGĘ NR 006

55.00 zł

Informacje o produkcie:

DAJ MI NOGĘ - manufaktura wyjątkowych nóżek meblowych

Robione i malowane ręcznie, powstające w krótkich seriach, drewniane nóżki, dzięki którym w kilka chwil odmienisz swoje meble i wnętrza. Każdy komplet jest niepowtarzalny, co potwierdza nasz dajminogowy certyfikat!

W naszej szerokiej gamie modeli, wzorów i kolorów z łatwością znajdziesz model, który Twojemu fotelowi, sofie czy komodzie nada niepowtarzalny charakter i uczyni z nich prawdziwą ozdobę wnętrza. A jeśli wymarzyłeś sobie własny projekt nóżek, chętnie podejmiemy się realizacji Twojego pomysłu - nawet najbardziej niestandardowego.

Montaż naszych nóżek jest tak prosty i szybki, że z łatwością sobie z nim poradzisz. Odkryj w sobie "złotą rączkę" i samodzielnie odmień swoje meble. Do każdej nóżki dołączamy dwa rodzaje zamocowań - uniwersalne płytki mocujące oraz śruby M8. Śruby są kompatybilne z większością mebli (m. in. z produktami IKEA), ale jeśli Twój mebel nie ma uprzednio nawierconych otworów lub ma inne - zastosuj uniwersalną płytkę. Pozwala ona na montaż nóżek nawet przy takich meblach, które ich wcześniej nie miały.

Więcej o tym jak zamontować nogi przeczytasz tu - http://dajminoge.pl/jak-montowac/ .


CENA DOTYCZY JEDNEJ SZTUKI, WRAZ Z MOCOWANIEM.


KOLOR: biel / fuksja

WYSOKOŚĆ - 170 mm

ŚREDNICA GÓRY - 44 mm

ŚREDNICA DOŁU - 32 mm

ZE WZGLĘDU NA RĘCZNĄ PRODUKCJĘ NÓŻEK, CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA MOŻE WYDŁUŻYĆ SIĘ MAKSYMALNIE DO 14 DNI.

Copyright © 2019 White Around Sklepy internetowe