A2 to młoda szwedzka marka powołana do życia przez projektantów z A2 STUDIO. Celem jej twórców było stworzenie własnej kolekcji mebli - zaprojektowanych i wyprodukowanych w Szwecji, w słynących z meblarskich tradycji regionie Smalandii.

Meble A2 wyróżniają się żywą kolorystyką i oryginalnymi formami, przełamującymi niejednokrotnie nasze utwalone wyobrażenia o tym w jaki sposób powinna wyglądać komoda, szafka lub półka. Często są wielofunkcyjne i tylko od naszej inwencji zależy w jaki sposób je zastosujemy we wnętrzu.

ZOBACZ WSZYSTKIE PRODUKTY A2 W NASZYM SKLEPIE     

  

 

FERM LIVING to duńska firma którą wyróżnia połączenie tradycyjnego skandynawskiego designu z urokiem klimatu retro, ale charakterystyczne elementy graficzne nadają stylowi marki współczesny charakter.

Wśród produktów FERM LIVING znajdziesz przedmioty do każdego pomieszczenia w domu – tapety, grafiki, tekstylia, porcelana, i całą paletę akcesoriów.
Przy produkcji wykorzystywana jest organiczna bawełna, drewno, papier i metal i z recyklingu, czyli w większości materiały ekologiczne.

ZOBACZ WSZYSTKIE PRODUKTY FERM LIVING W NASZYM SKLEPIE    

     

 

 

Wielofunkcyjny, uniwersalny, elastyczny system wyposażenia wnętrz, zaprojektowany przez jedno z najbardziej znanych fińskich studiów projektowych – Pentagon Design. W skład systemu MUUNTO wchodzą panele ścienne oraz szeroka gama szafek, półek i innych akcesoriów pozwalających wyposażyć funkcjonalnie różne pomieszczenia: od biur, przez sklepy, biblioteki, hotele, aż po wszelkiego rodzaju pomieszczenia mieszkalne.

Meble MUUNTO wyróżnia różnorodność elementów dająca wiele możliwości aranżacyjnych, staranność wykonania i szeroka paleta kolorów.

    

   

 

Design „made in Sweden” reprezentujący wszystkie cechy, które kojarzymy ze skandynawskim wzornictwem: oszczędność formy, bezpretensjonalność, prostota, wiele pomysłowych rozwiązań oraz inspiracji światem natury.

W kolekcji SMD znajdziemy m. in. obszerny wybór wieszaków, ciekawe lampy, meble ogrodowe, lustra i domowe akcesoria. Najnowsze propozycje szwedzkiej firmy to kolekcja nowoczesnych metalowych świeczników – idealnych zarówno podczas letniego pikniku, jak i podczas obchodów Bożego Narodzenia.

ZOBACZ WSZYSTKIE PRODUKTY SMD W NASZYM SKLEPIE

 

 

 

 

Copyright © 2020 White Around Sklepy internetowe